EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

 

Campionatul de fotbal liceu, ediția 2018-2019. Perioada desfășurării campionatului 15/23-10-2018.
Dintr-un număr de 24 de echipe înscrise, s-au calificat în finala mică clasele XI-F - X-B, scor 2-1 , finala mare clasele X-A - XI-A scor 1-0.

Paragraful introductiv vă ajută cititorii să afle la ce se pot aștepta de la articol. Acesta poate fi folosit și ca o previzualizare a postării în lista de articole. Formatarea diferită va ajuta articolul să iasă în evidență. Citiți mai departe despre cum vă puteți formata textele.

Articolele scurte și la obiect sunt cea mai bună cale de a vă ține cititorii în priză. Un paragraf introductiv captivant și un conținut scurt, dar informativ vă vor conferi succes și vă vor îndemna cititorii să revină.

Creați un site gratuit! Acest site a fost realizat cu Webnode. Creați-vă propriul site gratuit chiar azi! Începeți